Frolka Antoš (Kněždub 1877 - 1935 Dúbravka)
Ženy na vsi, signováno vpravo dole A. Frolka, akvarel/papír, 42 x 35 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |